התמחויות נוספות

נפילות ופגיעות נזקי גוף במקומות ציבוריים

משרד עו"ד שגיא מרקוביץ' מתמחה ומטפל בתביעות נזקי גוף הנגרמות מנפילות במקומות ציבוריים .
מרבית המקומות הציבוריים מכוסים בביטוח כנגד פגיעות הנגרמות בשטחן. משרדנו ילווה אתכם ויטפל עבורכם בכל נושא התביעה, מרגע פנייתכם ועד סיומה, על מנת למצות זכויותיכם ולקבל פיצוי הוגן ומקסימלי.

תביעות ביטוח תאונות אישיות

בגין כל תאונה ניתן גם לתבוע את ביטוח התאונות האישיות, ככל שיש ברשות הנפגע כזה וקיימת אפשרות לקבלת כפל פיצוי. תביעה נגד חברות הביטוח יכולה לעיתים להיות מייאשת וארוכה, תמיכה מקצועית מעו"ד מנוסה המכיר את מערכות המשפט וחברות הביטוח יאפשר התמודדות נכונה ומקצועית יותר ובכך ישיג את התוצאה הטובה ביותר ואת גובה הפיצוי המקסימלי.

עו"ד שגיא מרקוביץ' וצוות המשרד ילוו אתכם ויפעלו עבורכם מול חברות הביטוח, למשרדנו ניסיון רב והיכרות רבת שנים עם כל חברות הביטוח השונות.

ייצוג בוועדות רפואיות של ביטוח לאומי ומשרד הביטחון

משרד עו"ד שגיא מרקוביץ' בעל ניסיון רב בייצוג לקוחותיו בוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון בתביעות תאונות עבודה, נכות כללית ונזקיי גוף.

היכרותו עם רופאים מומחים וניסיונו הצבאי כחוקר, מאפשרים לו לעזור ללקוחותיו במקצועיות רבה ולהוביל את תביעתם להצלחה.

 עו"ד שגיא מרקוביץ' וצוות המשרד מלווים את לקוחותיהם במקצועיות, ברגישות ובדיסקרטיות ונותנים מענה מיידי ומהיר .

מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות.

תאונות תלמידים

מוסדות החינוך ובתי הספר מבטחים את תלמידיהם בביטוח תאונות אישיות דרך חברות הביטוח השונות ולכן פגיעה של תלמיד בסביבת לימודיו, גם אם התרחשה מחוץ לשעות הלימודים, עשויה לזכות בתביעה מול חברת הביטוח. משרדנו מטפל בכל סוגי התביעות המוגדרות כתאונות תלמידים.

דילוג לתוכן דילוג לתוכן